Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ev çatısı görmek

Rüyada ev çatısı görmek

Rüyada ev çatısı görmek kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, haybeye para ve zaman harcayacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına, elden arka arkaya paralar çıkacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine tabir olunur.

Rüyada ev çatısı gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenebilir, tecrübelerinizi her alana yansıtabilirsiniz.

Rüyada ev çatısı tamir etmek sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çatısı açık ev görmek haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, uzun süre cesaretini toplayamayacağına delalettir.

Rüyada evde çatışma görmek işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, mali gücünü yitireceğine, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada çatıdan eve girmek yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada ev çatıları görmek huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, malının ve kazancının tam olacağına delalet eder.

Rüyada kırmızı çatılı ev görmek sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, bir sebeple işsiz kalınacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına alamet eder.

Rüyada çatısız ev görmek düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ev çatısı yaptırmak eşinden yana huzurlu olacağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, kar sağlayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments