Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski yatakta yatmak

Rüyada eski yatakta yatmak

Rüyada eski yatakta yatmak bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, hediyeler ve elbiseler alınacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada eski yatakta yatmak gördüyseniz:

  • Elinize para geçebilir veya yüklü bir ödeme söz konu olabilir.

Rüyada eski yatakta yatmak sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliyle aynı yatakta yatmak yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada sevgiliyle aynı yatakta yatmak hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocayla yatakta yatmak yarar getireceğine, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada işyerinde yatakta yatmak doğru olanı seçeceğine, gayrimenkul işine girileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına alamet etmektedir.

Rüyada dar yatakta yatmak rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, beklenilen takdiri alacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkekle yatakta yatmak büyük sıkıntılar içine gireceğine, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine delalettir.

Rüyada biriyle aynı yatakta yatmak iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, bu sayede refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, rahat bir hayata adım atacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nazlı

Rüyamda köydeki eski evimizde yatakta yatarken büyük bir yılanın yatağın aşağısından üzerime doğru sürünup bana doğru geldiğini görünce yorganı başıma Çektim sonra başımın üzerinden geçip çarşafın altına sırtıma indi ama yatağın içinde onu hissedebiliyorum sonra küçük oğluma bir odun getirmesini istedim oda üst kata çıkıp çatının altındaki kapıyı açıp ordan yatağın içine kırmızı bir yılan üzerime attı yatağıma