Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski ve kirli ev görmek

Rüyada eski ve kirli ev görmek

Rüyada eski ve kirli ev görmek bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, istediği gibi hareket edeceğine, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, kişiye hep umut olacağına yorulur.

Rüyada eski ve kirli ev gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda problemler veya tartışmalar ya da bazı sonuçlanmalar söz konusu olabilir.

Rüyada eski kirli ev görmek kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına işaret eder.

Rüyada eski ve kirli ev görmek kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, hızlanacağına, işlerin yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada bir evi kirli görmek elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına delalet eder.

Rüyada evi kirli görmek hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, ister istemez başının belaya gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada tozlu kirli ev görmek yeniliğin kendisine iyi geleceğine, bunun için sabırsızlanacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada kirlenmiş ev görmek sevinileceğine, ruhsal korkularından da arınacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine tabir olunur.

Rüyada kirli eve taşınmak onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine yorulur.

Rüyada kirli bir eve taşınmak şansa, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments