Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski sevgiliyi üzüntülü görmek

Rüyada eski sevgiliyi üzüntülü görmek

Rüyada eski sevgiliyi üzüntülü görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, aklına giren şeytana uyacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi üzüntülü gördüyseniz:

  • Duraklar, karamsarlığa kapılır veya cayarsanız zararlı çıkarsınız.

Rüyada eski sevgiliyi üzüntülü görmek kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına delalettir.

Rüyada sevgiliyi üzüntülü görmek kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına delalet eder.

Rüyada üzüntüden ağlamak işinin ehli olacağına, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına yorulur.

Rüyada üzüntülü erkek görmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine rivayet eder.

Rüyada oğlunu üzüntülü görmek asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine, elindekini de bitireceğine delalet eder.

Rüyada babayı üzüntülü görmek çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına delalettir.

Rüyada üzüntüden bayıldığını görmek onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine alamet etmektedir.

Rüyada düşmanı üzüntülü görmek geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Avatar

    Rüyamda eski sevgilimi abisini ve annesini gördüm abisi elinde kocaman bir beyin tutarak yürüyordu herkes uzuntuluydu arkasindada o beyin in sahibi olan keçi geliyordu bi 10 dakika sonra ölür filan dediler Rüyam neye çıkar yorumlarsaniz çok sevinirim

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.