Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski sevgiliyi bizim evde görmek

Rüyada eski sevgiliyi bizim evde görmek

Rüyada eski sevgiliyi bizim evde görmek dualarının karşılığını göreceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi bizim evde gördüyseniz:

  • Belli anlaşma veya düzenlemeleri gözden geçirme fırsatı doğabilir.

Rüyada eski sevgiliyi bizim evde görmek çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına delalettir.

Rüyada bizans altını görmek ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına delalettir.

Rüyada bizans altını bulmak sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine delalettir.

Rüyada birinin bize aşık olduğunu görmek karar vermekte güçlük çekeceğine, yakında hedefine ulaşacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilisini evlenirken görmek hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi evleniyor görmek hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin evleneceğini görmek gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, işlerini yoluna koyacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliden evlenme teklifi almak elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, iyileşeceğine, eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments