Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski sevgilisiyle nişanlandığını görmek

Rüyada eski sevgilisiyle nişanlandığını görmek

Rüyada eski sevgilisiyle nişanlandığını görmek güzel fırsatların ele geçirileceğine, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve aynı zamanda zarar edeceğine, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilisiyle nişanlandığını gördüyseniz:

  • Dengeyi kurmanız gerekiyor.

Rüyada eski sevgilinizin nişanlandığını görmek babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin nişanlanacağını duymak onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyi nişanlısıyla görmek işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilini nişanlı görmek istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilini nişanlanırken görmek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi nişanlı görmek olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilisiyle nişanlandığını görmek kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına delalet eder.

Rüyada nişanlının eski sevgilisini görmek daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments