Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski sevgilinin eşyasını görmek

Rüyada eski sevgilinin eşyasını görmek

Rüyada eski sevgilinin eşyasını görmek çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin eşyasını gördüyseniz:

  • İstikrarsız tavırları olan ya da mantıksız hareket etmiş kişilere yanlışlarını göstermeye çalışabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin eşyasını görmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine delalet eder.

Rüyada eski eşyaları çöpe atmak uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine yorulur.

Rüyada eski eşya vermek zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine delalet eder.

Rüyada eski eşyalı ev görmek ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşyaları karıştırmak maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, istediği noktalara ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada evinde eski eşyalar görmek ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski eşyaları toplamak kurulu düzeninin sürüp gideceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşyaları görmek refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments