Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski genel müdür görmek

Rüyada eski genel müdür görmek

Rüyada eski genel müdür görmek yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, aile içinde husumet gelişeceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına yorulur.

Rüyada eski genel müdür gördüyseniz:

  • İşleri farklı şekilde halletme biçimlerinin farkına varmanız, gelecekte işleri yapma şeklinizi değiştirmenize neden olabilir.

Rüyada eski genel müdür görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına işarettir.

Rüyada eski genel müdürünü görmek zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada genel müdürle tartışmak umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, üzücü olaylar yaşanacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada genel müdürü görmek işlerin bir anda azalacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada emniyet genel müdürünü görmek çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada genel müdür olduğunu görmek sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine delalet eder.

Rüyada genel müdürle konuşmak aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada genel müdürün elini öpmek kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments