Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eşinizi görmek

Rüyada eşinizi görmek

Rüyada eşinizi görmek uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, büyüyeceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına delalettir.

Rüyada eşinizi gördüyseniz:

  • Kalabalıkta beğenilmeniz olasıdır.

Rüyada eşinin başında bit görmek takdir edilip her konuda destek göreceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşortman görmek atılan adımların zarar getireceğine, yaptığı işte sivrileceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin başkasından hamile olduğunu görmek yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, rızkın genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşiyle evlenmek şansın ve kısmetin açık olacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin işten atıldığını görmek çok zor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşini terk etmek sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakkabı eşi aramak maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına işaret eder.

Rüyada eski eşini zayıflamış görmek işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, başkalarının malına göz dikeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments