Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eşinin evi terk ettiğini görmek

Rüyada eşinin evi terk ettiğini görmek

Rüyada eşinin evi terk ettiğini görmek gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, keyifli olacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine işaret eder.

Rüyada eşinin evi terk ettiğini gördüyseniz:

  • Başkalarının yetersiz veya başarısız olma ihtimali yüksek planlarını engelleme eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada eşinin evi terk ettiğini görmek istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına yorulur.

Rüyada eşini terk ettiğini görmek huzur kaçıran olayların sona ereceğine, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına işaret eder.

Rüyada eşinizin sizi terk ettiğini görmek işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına işarettir.

Rüyada eşi tarafından terk edilmek hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eş tarafından terk edilmek yokluk çekmeyeceğine, konfor içinde yaşayacağına, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına işarettir.

Rüyada eşinin terk ettiğini görmek çalıştığına değeceğine, sayılan ve sevilen kimse olacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski terk edilmiş ev görmek yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına ama bu sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, dönüşünde iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine işaret eder.

Rüyada annenin evi terk ettiğini görmek talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, iş ve zaman kaybına uğrayacağına, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyada kadın eşimin çocuğum ile birlikte beni terk edip kendi memleketine döndüğünü gördüm

    • Rüyanız hayır olsun,
      Görülen rüya mutluluğa, saygınlığa ve yeniliğe yorulur. Rüya tabirine göre yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine; saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına; yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.