Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eşinin ayakkabı aldığını görmek

Rüyada eşinin ayakkabı aldığını görmek

Rüyada eşinin ayakkabı aldığını görmek kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada eşinin ayakkabı aldığını gördüyseniz:

  • Sizi baskı altında tutan veya öyle hissettiren kişiler olabilir.

Rüyada eşinin ayakkabı aldığını görmek uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada altı delik ayakkabı görmek tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, borçlarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinden ayakkabı aldığını görmek ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni ayakkabı aldığını görmek kazancın yar yarıya düşeceğine, haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin yeni ayakkabı aldığını görmek güzel bir döneme girileceğine, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada babasının ayakkabı aldığını görmek rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah ayakkabı aldığını görmek beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada birine ayakkabı aldığını görmek hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
NERİMAN SEÇKİN

Benim eşim yurt dışında çalışıyor.Rüyamda gitmek üzereyken iki çift çocuk ayakkabısı aldığını görüyorum biri erkek çocuk için ve simsiyah.Bunu görünce senin orda çocuğunmu var diye kavga ediyorum. O dan boşanmak istediğimi artık nikahında onu istemediğimi ağlayarak söylüyorum.tabirimizi hayırlısı ile bekliyorum teşekkürler ederim.