Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eşini evleniyor görmek

Rüyada eşini evleniyor görmek

Rüyada eşini evleniyor görmek mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, elinin bollaşmasına vesile olacağına, kendini bunu başaracağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada eşini evleniyor gördüyseniz:

  • Bazı tartışmalar mantıklı dahi görünse de, sonuçta bir işe yaramayacaksa kaçınmakta fayda var.

Rüyada eski eşi evlenmiş görmek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına işaret eder.

Rüyada eşinin ev yaptığını görmek küskünlük yaşanacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla evleneceğini görmek ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine, atılıma geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada evleneceği eşini görmek yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, sevinçten gözyaşı dökeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin evden gittiğini görmek toplum tarafından el üstünde tutulacağına, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına tabir olunur.

Rüyada kendini eşiyle evlenirken görmek ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşini evden kovmak insanların saygısının kazanılacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, iş güç sahibi olacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin evi terk ettiğini görmek çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.