Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erkek traş etmek

Rüyada erkek traş etmek

Rüyada erkek traş etmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, bu sayede yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada erkek traş etmek gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi göstermenin veya tanınmanın zamanıdır.

Rüyada kadının erkek organının olduğunu görmek bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına işarettir.

Rüyada başı kapalı erkek görmek kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, aralarındaki ağız tadının bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkekle yıkanmak kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine delalettir.

Rüyada erkek arkadaşının parmağında yüzük görmek kafa dinleyeceğine, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine yorulur.

Rüyada erkekte kadın göğsü görmek hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına alamet eder.

Rüyada şişko erkek bebek görmek yüksek bir makama geleceğine, arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkekten hediye almak komşularla ters düşüleceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, konferans ve seminerlere katılacağına delalettir.

Rüyada erkek gömleği yıkamak dinamik olacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments