Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erkek çoçuk yıkamak

Rüyada erkek çoçuk yıkamak

Rüyada erkek çoçuk yıkamak bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek çoçuk yıkamak gördüyseniz:

  • İş arkadaşlarınız değişebilir.

Rüyada sevdiği erkeği yıkamak alkış alacağına, onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine işarettir.

Rüyada erkek cenazesi yıkamak kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, rütbesinin yükseleceğine, dertlerin günden güne artacağına rivayet eder.

Rüyada ölü erkek yıkamak yeni bir işe girileceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine, çekilen zahmetin çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek yıkamak bolluk içinde yaşanacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, bu nedenle de zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunu yıkadığını görmek kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine alamet eder.

Rüyada erkek bebeği yıkadığını görmek kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkek yıkamak gerekirse özür dileneceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine işarettir.

Rüyada erkek çocuğunu yıkamak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, iç sıkıntınızın azalacağına, kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments