Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erkek çoçuk sevmek

Rüyada erkek çoçuk sevmek

Rüyada erkek çoçuk sevmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, hayır duaları alınacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, maddi olarak zor bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada erkek çoçuk sevmek gördüyseniz:

  • Haberin ardından bir buluşma gelebilir.

Rüyada sevdiği kızı başka erkekle görmek hırpalanacağına, önemli fırsatları değerlendirmek yerine hevesle hareket edileceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği erkeğin annesini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin bi erkeği görmek işlerinin istediği gibi olacağına, çok güzel günler görüleceğine, hafifleyeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin ailesini görmek inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına inanılır.

Rüyada bir erkeğin seni sevdiğini görmek bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, eşler arasında bir soğukluk olacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin erkeği başka kızla görmek rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin erkekle öpüştüğünü görmek yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, maddi zarara uğrayacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkek görmek sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments