Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erkek çoçuk öpmek

Rüyada erkek çoçuk öpmek

Rüyada erkek çoçuk öpmek kız çocuğunun olacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, borçlanacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına delalet eder.

Rüyada erkek çoçuk öpmek gördüyseniz:

  • Sizi bloke etmek amacıyla uydurulmuş uydurma haberler almanız ya da maksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır.

Rüyada erkeği yanağından öpmek alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada tanıdığı bir erkeği öpmek yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, maddi olarak zayıflayacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin dudağından öpmek onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, yüksek makamlara geleceğine, bolluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek birini öpmek büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeği boynundan öpmek sağlık sorunları varsa düzeleceğine, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hoşlandığın erkeği öpmek uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine, maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine işarettir.

Rüyada bir erkeğin dudağından öpmek kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada erkek çoçuk öpmek sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments