Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eltiyle kavga etmek

Rüyada eltiyle kavga etmek

Rüyada eltiyle kavga etmek hedeflerini gerçekleştireceğine, haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, insanlar arasında yüceleceğine işarettir.

Rüyada eltiyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Daha önce yaşanmış iletişim problemleri varsa onarmak, ilişkileri düzeltmek imkanı doğabilir.

Rüyada eltimle kavga etmek ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine alamet eder.

Rüyada eltiyle kavga etmek daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine alamet eder.

Rüyada eltisiyle kavga etmek herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına işarettir.

Rüyada eltimin hamile olduğunu görmek çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, çok üst mevkilere geleceğine, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine delalet etmektedir.

Rüyada eltisinin kızını görmek bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, yanlışlara düşeceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada eltiyi hamile görmek çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eltisini görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eltisini hamile görmek güzel ve olumlu haberler alacağına, bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zehra

İstihareye uyudum ve rüyamda evimizde birsuru misafir vardı sonra eltimin bir sözü üzerine tartışma çıktı bende delirmek uzereydim eltimle ve kaynimla laf kalabaligina girip sözlü tartışma çıktı bende hepsini evimden kovdum