Rüyada elini tuttuğunu görmek

Rüyada elini tuttuğunu görmek iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına, sermayesinin boşa gideceğine, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, zenginliğe sahip olacağına delalettir.

Rüyada elini tuttuğunu gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızla biraraya gelmeniz veya bir süredir bulunmadığınız yerlerde bulunmanız eski bir fikri canlandırmanızı sağlayabilir.

Rüyada elinde yumurta tuttuğunu görmek kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına, büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine yorulur.

Rüyada kuranı kerimi elinde tuttuğunu görmek sıkıntılı bir döneme girileceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin elini tuttuğunu görmek ihanet dolu bir işe girileceğine, hedeflerini gerçekleştireceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına alamet eder.

Rüyada elini tuttuğunu görmek eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilisinin elini tuttuğunu görmek eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, kötü hastalıkların iyileşeceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin elini tuttuğunu görmek hafifleyeceğine, mutlu olacağına, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin başkasının elini tuttuğunu görmek bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına işarettir.

Rüyada eşinin başkasının elini tuttuğunu görmek duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Ehl-i Tabir'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top