Rüyada eli morarmak

Rüyada eli morarmak iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, geçim derdinin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, değişik insanlarla karşılaşacağına, kazancınızın artacağına, elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada eli morarmak gördüyseniz:

  • İyi niyetli olsanız dahi, uzun süreli arkadaşlıklarınıza veya iş birliklerinize zarar vermek istemiyorsanız düşüncelerinizi kendinize saklamanızda fayda var.

Rüyada eli morarmak borçlarının çoğalacağına, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına inanılır.

Rüyada elleri morarmak tövbelerin amacına ulaşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, gümüş ise Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına alamet eder.

Rüyada elinin morardığını görmek çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakları morarmak variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, nitelik ve farklılık geleceğine, beyaz ise güzel bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada karnının morardığını görmek sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine delalettir.

Rüyada her yerinin morardığını görmek ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün morardığını görmek sorunların ve engellerin biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, elinin darlıktan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada bacağı morarmak iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, bazı kayıplar olabileceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top