Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ekmek içinde kurt görmek

Rüyada ekmek içinde kurt görmek

Rüyada ekmek içinde kurt görmek her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, kimden akıl soracağına, büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine delalet eder.

Rüyada ekmek içinde kurt gördüyseniz:

  • Ateşli hastalıklara yakalanabilirsiniz.

Rüyada ekmek içinde kurt görmek kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına yorulmaktadır.

Rüyada ekmeğin içinde kurt görmek başının belaya girmeyeceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, fırsatların elden kaçacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada ekmeğin içinde kurtçuk görmek fakir fukaraya yardım edileceğine, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada kurtlu ekmek görmek maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, doğru kararların alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurtlu ekmek yemek üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurtlu ekmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kurtlanmış ekmek görmek yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cevizin içinde kurt görmek kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysu

Rüyada dul bir eskii kadın komşumla büyük ekmek yiyoduk ve ekmeğin içinde büyük kurtlar çıktı ve birden büyüdüler çok korktum