Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada düşmanının uyuduğunu görmek

Rüyada düşmanının uyuduğunu görmek

Rüyada düşmanının uyuduğunu görmek yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, yeni duygular tadacağına, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hem amaçlarına nail olamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada düşmanının uyuduğunu gördüyseniz:

  • Duygusal yanılsamalar olayları yanlış değerlendirmenize neden olabilir.

Rüyada düşmanın uyuduğunu görmek yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, işsizin iş bulacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada düşmanının uyuduğunu görmek mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, işlerinin toparlanacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada düşmanla iyi olmak septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine delalettir.

Rüyada düşman askerinden kaçmak zahmete ve meşakkate düşeceğine, edilen duaların kabul olacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada düşmana kurşun sıkmak mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına inanılır.

Rüyada düşmanınla konuştuğunu görmek çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmandan silah almak elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, isteklerin yerine geleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına işarettir.

Rüyada düşmanla konuştuğunu görmek işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments