Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada düğünde eski sevgiliyi görmek

Rüyada düğünde eski sevgiliyi görmek

Rüyada düğünde eski sevgiliyi görmek konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, hastalıklarının biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada düğünde eski sevgiliyi gördüyseniz:

  • İlgilendiğiniz kimse hakkında size nakledilen şeyleri ya da o insanla ilgili yapılan yorumları basit bir kıskançlık yüzünden yapılıyor zannetmeyin.

Rüyada eski sevgilisinin düğününü görmek maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, yorucu geçen bir döneme girileceğine, hayallere kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada düğünde eski sevgiliyi görmek eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle düğüne gitmek maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, hataların düzeltileceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle düğün hazırlığı yapmak rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin düğününü görmek birçok yeni fikir edinileceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyi düğünde görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin düğün davetiyesini görmek her istediğini alabileceğine, yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski eşinin düğününü görmek makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments