Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dostumu görmek

Rüyada dostumu görmek

Rüyada dostumu görmek sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, beğenilen işlere imza atacağına, kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, güzelliklere rast gelineceğine inanılır.

Rüyada dostumu gördüyseniz:

  • Size yapılan istekler başta önemsiz gibi görünseler bile ilerde sizi çok zorlayabilirler.

Rüyada dostunu üzgün görmek elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine tabir olunur.

Rüyada eski dostlar görmek yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada dostunla küsmek büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine inanılır.

Rüyada eski dostla kavga etmek kişinin mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada yakın dostunu görmek hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada dostunu düşman görmek herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dostları görmek kısmetin ve şansın açılacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, her zaman hak ettiğini alacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir aile dostunu görmek sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments