Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dişleri yaptırmak

Rüyada dişleri yaptırmak

Rüyada dişleri yaptırmak yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, bazen umutlarını yitireceğine, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada dişleri yaptırmak gördüyseniz:

  • Yeni gelişmeler var.

Rüyada başkasının diş fırçasını kullanmak sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına tabir olunur.

Rüyada ağzında altın diş görmek zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, elinin de bolluk göreceğine, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına tabir olunur.

Rüyada dişleri görmek aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, hayırlı adımlar atacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dişe tel taktırmak ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına işarettir.

Rüyada iple diş temizlemek açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, günlerinin güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada diş saklamak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada dişlerinin sökmek hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına işarettir.

Rüyada ön dişlerini görmek onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments