Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dişleri kırılmak

Rüyada dişleri kırılmak

Rüyada dişleri kırılmak zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, zorluklarla boğuşulacağına, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine alamet eder.

Rüyada dişleri kırılmak gördüyseniz:

  • Yeni kişisel gelir kaynakları yaratma gayreti içinde olmalısınız.

Rüyada alt dişlerin kırıldığını görmek ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada dişlerinin kırıldığını görmek kişiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına, onlara galip geleceğine, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırılan diş görmek yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine işarettir.

Rüyada dişlerin kırıldığını görmek ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine delalet eder.

Rüyada dişlerini kırıldığını görmek elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına inanılır.

Rüyada diş dolgusunun kırıldığını görmek her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bütün dişlerinin kırıldığını görmek beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine rivayet eder.

Rüyada dişlerimin kırıldığını görmek hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.