Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada diş oynamasını görmek

Rüyada diş oynamasını görmek

Rüyada diş oynamasını görmek birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, işinde çok büyük bereket göreceğine, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada diş oynamasını gördüyseniz:

  • O kimselerin değerini anlamış olursunuz.

Rüyada diş oynamasını görmek elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, bazı engellerle karşılaşacağına inanılır.

Rüyada oynayan diş görmek sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, huzurunu kaybedeceğine, sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oyulmuş diş görmek maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada oynayanları görmek sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada gözleri oyulmak yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, dualarının karşılığını göreceğine işarettir.

Rüyada birini oynarken görmek Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada oynayan insanlar görmek olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada tenis oynayanları görmek kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, daha sık bir araya geleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments