Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada diri mezara girmek

Rüyada diri mezara girmek

Rüyada diri mezara girmek yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aldığı borçların katbekat artacağına, sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, çok güzel günler göreceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada diri mezara girmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda sabit fikirli bir görüntü vermemeye dikkat etmelisiniz.

Rüyada diri mezara girmek kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada diri diri mezara girmek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanına galip geleceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada diri diri tabuta girmek ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına inanılır.

Rüyada diri diri mezara gömülmek çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, üzüleceğine ve pişman olacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine inanılır.

Rüyada kendini diri diri mezarda görmek bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, bir sebeple gün geçtikçe daha büyük zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birini diri diri mezara gömmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına işaret etmektedir.

Rüyada diriyi mezara gömmek çok büyük kazançlar elde edeceğine,  yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, öz güven kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, moralin bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarda diri görmek çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.