Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada devlet kurmak

Rüyada devlet kurmak

Rüyada devlet kurmak en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, karanlığın biteceğine, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, stresten uzaklaşacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada devlet kurmak gördüyseniz:

  • Belli konularda farklı kişilerin onayını almanız gerekmesi konusunu gözünüzde büyütebilir veya karakterinize ters düşüyor hissine kapılabilirsiniz.

Rüyada devlet kurmak neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine inanılır.

Rüyada köy kurmak sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine delalet eder.

Rüyada iletişim kurmak huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine delalettir.

Rüyada plan kurmak işlerinde aksama olacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, daha rahat para kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bağdaş kurmak acı veren durumların vuku bulacağına, kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamak kurmak rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni bir iş kurmak kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada ocak kurmak hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, Allah katında güzel mükafatlar almasına, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına inanılır.

Bir yorum

  1. ruyamda teyzem bir devlet inşa ediyodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.