Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada deve yüzmek

Rüyada deve yüzmek

Rüyada deve yüzmek parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada deve yüzmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerle yüzleşmekten kaçınmalısınız.

Rüyada deve yüzmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına işarettir.

Rüyada deve derisi yüzmek başı sıkışanın derdine çare bulacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, adının kirletilmeye çalışılacağına delalet eder.

Rüyada devenin dişlerini görmek manevi olarak ferahlayacağınıza, hastalıkların şifa bulacağına, hayata karşı zayıf davranmayacağına alamet eder.

Rüyada beyaz deve kuşu görmek sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada ağlayan deve görmek kötü gününden de geri duracağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına delalettir.

Rüyada çok büyük deve görmek maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada deve kovalamak yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına rivayet eder.

Rüyada deve postu görmek iş anlamında daha geç kariyer yapacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments