Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dere yüzmek

Rüyada dere yüzmek

Rüyada dere yüzmek yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, şifa ve moral bulacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, büyük sıkıntılar içine gireceğine, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına alamet eder.

Rüyada dere yüzmek gördüyseniz:

  • İstikrarsızlık içeren konularla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada kirli derede yüzmek hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, kariyer edineceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine işarettir.

Rüyada derede yüzmek hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine yorulur.

Rüyada temiz derede yüzmek işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada derede ters yüzmek iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, rüyayı gören kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada derede yüzdüğünü görmek bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, başarılarının kalıcı olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine işaret eder.

Rüyada çamurlu derede yüzmek elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, özel hayatında mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada bulanık derede yüzmek kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına yorulmaktadır.

Rüyada derenin içinde yüzmek artık hep ileriye ve önüne bakacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, hayalkırıklıklarının giderileceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments