Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada depremden kaçtığını görmek

Rüyada depremden kaçtığını görmek

Rüyada depremden kaçtığını görmek çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, büyük özgüven kazanacağına, şerefli bir hayat süreceğine, kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına delalet eder.

Rüyada depremden kaçtığını gördüyseniz:

  • Güç mücadeleleri içine çekilebilir veya rekabet arzusunda olabilirsiniz.

Rüyada depremden kaçtığını görmek fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına delalettir.

Rüyada depreme hazırlanmak çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, zenginliğe kavuşacağına, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına delalettir.

Rüyada deprem sonrasını görmek iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada depremi bilmek yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine delalet eder.

Rüyada yangın deprem görmek kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, kazancının günden güne artacağına, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada depremde ölmek işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada büyük deprem olduğunu görmek etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, ondan kazanç elde edeceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada depremden zarar görmemek kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments