Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada deniz kızı kuyruğu görmek

Rüyada deniz kızı kuyruğu görmek

Rüyada deniz kızı kuyruğu görmek parasal kaygılardan kurtulacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada deniz kızı kuyruğu gördüyseniz:

  • Dostlarınızdan öğüt alabilirsiniz.

Rüyada deniz kızı kuyruğu görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, keyfin ve huzurun yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada kızının denizde yüzdüğünü görmek bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızının denizde boğulduğunu görmek zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine, kurulmuş olan bir yuvanın kötü kişilerin dedikoduları ve kötü sözleri yüzünden yıkılacağına, düşünmeden hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada kendini deniz kızı olarak görmek hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, masumluğunu ispat edeceğine işarettir.

Rüyada deniz kızı tutmak sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, üzülmesine dahi gerek olmayacağına, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada kızla denize girmek elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, bazı adımlar atacağına, kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına işarettir.

Rüyada deniz kızı olduğunu görmek başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, kısmetlerinin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizde kızının boğulduğunu görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine ve çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. rüyamda bir yerdeydim ve çok huzursuzdum ve deniz kızının kuyruğunu gördüm en korktuğum şeylerden biridir deniz kızı çok rahatsız oluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.