Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada değirmende un öğütmek

Rüyada değirmende un öğütmek

Rüyada değirmende un öğütmek bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, işi ile gündeme geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına alamet etmektedir.

Rüyada değirmende un öğütmek gördüyseniz:

  • Zaman her şeyin ilacıdır.

Rüyada değirmende un öğütmek aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada değirmende mısır öğütmek itibarının ve makamının artacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada değirmende buğday öğütmek ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, maddi olarak zarar edeceğine inanılır.

Rüyada tuz öğütmek boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mısır öğütmek adının kirletilmeye çalışılacağına, maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada un değirmeni görmek böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, insanlardan takdir toplayacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada değirmende un görmek kısmetinin her zaman açık olacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada değirmen un görmek bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments