Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dar bir yere kapatılmak

Rüyada dar bir yere kapatılmak

Rüyada dar bir yere kapatılmak talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, böylece yüzünün güleceğine, kasasının ağırlaşacağına, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına, üzüntülerin günden güne artacağına delalettir.

Rüyada dar bir yere kapatılmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya gayrimenkul başlığı altında incelenebilecek konulara sabırla yaklaşmalısınız.

Rüyada dar bir yere kapatılmak kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, hayallerinin söneceğine delalet eder.

Rüyada dar bir yere sıkışmak bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, yeşil takım elbise giymek ise kişinin ani bir yolculuğa çıkacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dar yere oturmak daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına işarettir.

Rüyada dar yerlerden geçmeye çalışmak kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, varlıklı kimse olacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada dar yere girmek ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine inanılır.

Rüyada dar yerlerden çıkmak maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına delalet eder.

Rüyada dar bir yere girmek kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına alamet etmektedir.

Rüyada dar yer görmek çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments