Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dalında şeftali görmek

Rüyada dalında şeftali görmek

Rüyada dalında şeftali görmek mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, büyük atılımlarda bulunacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, sevineceğine ve mutlu olacağına, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına delalet etmektedir.

Rüyada dalında şeftali gördüyseniz:

  • Araştırmacı olmak aşırı tepkiler vermekten daha faydalı olabilir.

Rüyada dalında şeftali görmek olumsuz olaylarla karşılaşacağına, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, başarılarının azalacağına yorulur.

Rüyada dalından şeftali yemek büyük bir işin sahibi olacağına, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine tabir olunur.

Rüyada dalından şeftali toplamak yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına rivayet eder.

Rüyada dalından şeftali koparıp yemek hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada olgun şeftali görmek gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok üzüntü duyulacağına, başka alanlara yöneleceğine yorulmaktadır.

Rüyada şeftali dağıtmak şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına delalettir.

Rüyada şeftali reçeli görmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada olmamış şeftali yemek sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments