Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dalgalı görmek

Rüyada dalgalı görmek

Rüyada dalgalı görmek sıkıntılarını aşacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, büyük paralara sahip olacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına, sorunlarının artacağına, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına delalettir.

Rüyada dalgalı gördüyseniz:

  • Sizi bazı tartışmaların içerisine çekmek isteyen kişiler olabilir.

Rüyada dalgalı denizde yüzmek sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine alamet eder.

Rüyada dalgalı denizi izlemek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dalgalı deniz izlemek bütçesinin küçüleceğine, doğru bir karar verileceğine, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dalgalı denizde balık tutmak kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada dalgalı denizde tekne görmek sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada dalgalı denizde gemiye binmek sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dalgalı bulanık deniz görmek mutlu olacağınıza, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına delalet eder.

Rüyada çok dalgalı bir deniz görmek bir koyduğu işten üç alacağına, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments