Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dal tutmak

Rüyada dal tutmak

Rüyada dal tutmak kazancının günden güne arttıracağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, işlerinin tutacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada dal tutmak gördüyseniz:

  • Özel hayatınızla ilgili bazı konular açığa çıkabilir.

Rüyada dal tutmak çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağaç dalı tutmak fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine inanılır.

Rüyada dalında incir görmek kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına yorulur.

Rüyada ağaç dalının kırıldığını görmek üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına delalettir.

Rüyada ağacın dallarını kesmek ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine alamet etmektedir.

Rüyada dalında fındık görmek cebinin para göreceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada dalında armut görmek çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, şan şöhret kazanacağına, eşlerin arasına kara kedi gireceğine işarettir.

Rüyada dalından koparıp salatalık yemek kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, her istediğini alabileceğine, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments