Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çöp biriktirmek

Rüyada çöp biriktirmek

Rüyada çöp biriktirmek her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, kalp kırıklığına neden olacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çöp biriktirmek gördüyseniz:

  • İnatçılığa ya da belli fikirler konusunda ısrarcı olmaya bağlı problemler yaşanabilir.

Rüyada kuranı çöpe atmak dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, iyi geçineceğine delalet eder.

Rüyada çöp döktüğünü görmek yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına işarettir.

Rüyada çöplük temizlemek yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çöpe atılmış bebek görmek sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine işarettir.

Rüyada bebeği çöpe atmak tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizden çöp toplamak mal ve mülkün telafi edileceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına işarettir.

Rüyada bir şeyi çöpe atmak zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine alamet eder.

Rüyada denize çöp atmak daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, bazı tartışmaların ortasında kalacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tülay

Rüyamda eşim evin içinde çöp biriktirmiş yığıyordu büyük kağıt toplanan el arabaların içine koyuyordu yerde de biraz kalmış birde boş şişeler birazı kırık yüzünü görüyorum benzi sararmış yaşlılık lekelerle dolu kötüydü