Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok uzun merdiven görmek

Rüyada çok uzun merdiven görmek

Rüyada çok uzun merdiven görmek yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, çok büyük adımlar atılacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, kasasının ağırlaşacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, mutlu ve hafif hissedeceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok uzun merdiven gördüyseniz:

  • Yapılan hareketlere bir şekilde tepki vermeniz gerekebilir.

Rüyada uzun bir merdivenden çıkmak yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine işarettir.

Rüyada uzun merdivenden inmek istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok uzun merdiven çıkmak karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada uzun merdivenden çıkmak güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun merdiven çıkmak kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, elinin kolunun bağlanacağına tabir olunur.

Rüyada çok uzun merdiven görmek ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine inanılır.

Rüyada uzun bir merdiven çıkmak itibarın ve makamın yükseleceğine, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada uzun bir merdivenden inmek işlerini toparlayacağına, kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.