Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok sayıda sinek görmek

Rüyada çok sayıda sinek görmek

Rüyada çok sayıda sinek görmek işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, şifa ve ilaç bulacağına, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına inanılır.

Rüyada çok sayıda sinek gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermekten veya sert cevaplardan kaçınmalısınız.

Rüyada çok sayıda kara sinek görmek belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine rivayet eder.

Rüyada çok sayıda sinek görmek yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük sinek görmek sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine, kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına alamet eder.

Rüyada evin içinde sinek görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada uçuşan sinekler görmek kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada kara sinek görmek çok zor bir duruma düşeceğine, işlerinin günden güne azalacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına ve bu sayede kendisini huzurlu hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara sinek yemek ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada evden sinek kovmak kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, hayat düzeninin alt üst olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments