Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok mısır görmek

Rüyada çok mısır görmek

Rüyada çok mısır görmek ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok mısır gördüyseniz:

  • Çoğu kez, girdiğiniz her ortamda yanlış anlaşılarak kendinizi tam olarak ifade edemeyeceksiniz, edemiyorsunuz.

Rüyada komşudan mısır almak hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada çiğ mısır görmek çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına işaret eder.

Rüyada süt mısır toplamak yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, bedeninin de iyileşeceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına delalet eder.

Rüyada tarlaya mısır ekmek bilgin ve usta kişi haline geleceğine, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine tabir olunur.

Rüyada patlak mısır görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada olmamış mısır görmek sorunlarını bu sayede çözeceğine, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada dalında mısır görmek daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, el attığı birçok işte zarar edeceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına işaret eder.

Rüyada pişmiş mısır yemek doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına, mutluluğa ve neşeye, iş hayatında değişiklik yapacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments