Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok büyük tarla görmek

Rüyada çok büyük tarla görmek

Rüyada çok büyük tarla görmek kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, kişinin can derdine düşeceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, dileklerin kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada çok büyük tarla gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki bir kişinin problemleriyle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada çok büyük tarla görmek bir sebeple bu kişinin çok sıkıntı çekeceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine alamet eder.

Rüyada büyük bir tarla görmek kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük tarla görmek şansın açılacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarlada ıspanak görmek çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına delalettir.

Rüyada nadas tarla görmek kimseyle konuşmayacağına, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil darı tarlası görmek hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada tarlada ayçiçeği görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada çavdar tarlası görmek kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments