Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok bilezik görmek

Rüyada çok bilezik görmek

Rüyada çok bilezik görmek sağlığın bozulacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, zenginliğe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok bilezik gördüyseniz:

  • Belli bir teşebbüsünüzde karışıklık ya da başarısızlık yaşanmaması için biraz daha bekleyin.

Rüyada bir sürü altın bilezik görmek iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına delalettir.

Rüyada nazar boncuklu bilezik görmek amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada hasır bilezik takmak edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ince altın bilezik görmek arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Rüyada başkasının bileziğini takmak daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın bilezik saklamak şifa bulacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada kararmış altın bilezik görmek kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, kötü kişilerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinin kolunda bilezik görmek iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments