Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çocuğunun boğularak öldüğünü görmek

Rüyada çocuğunun boğularak öldüğünü görmek

Rüyada çocuğunun boğularak öldüğünü görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine, kendini dünya malları edinmeye vereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunun boğularak öldüğünü gördüyseniz:

  • Bazı konularda size oldukça işe yarar tüyolar verebilirler.

Rüyada çocuğunun boğularak öldüğünü görmek sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, isteklerinize kavuşacağınıza, dinde olgunlaşacağına delalettir.

Rüyada çocuğun boğulduğunu görmek ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada çocuğun bokunu temizlemek çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada çocuğunu boğulmuş görmek sonunda maddi zarara gireceğine, sıkıntıların azalacağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine yorulur.

Rüyada çocuğunun boğulduğunu görmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, kişinin maddi zarara uğrayacağına, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada çocuğun suda boğulduğunu görmek bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu boğulmaktan kurtarmak her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi çocuğunun denizde boğulduğunu görmek sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, kara ve yaslı günler geçireceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mine

Ruyamda kizimin pis suda bogulup oldunu gormek ne anlama gelir