Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çocuğun balkondan düştüğünü görmek

Rüyada çocuğun balkondan düştüğünü görmek

Rüyada çocuğun balkondan düştüğünü görmek kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, her zaman el üstünde tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğun balkondan düştüğünü gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda kafanızda bazı fikirler ya da öngörüleriniz olabilir.

Rüyada çocuğunun balkondan düştüğünü görmek gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına yorulur.

Rüyada çocuğunu balkondan düştüğünü görmek maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, dünya malına doymak bilmeyeceğine inanılır.

Rüyada çocuğun balkondan düşmesini görmek geçimin kolaylaşacağına, rızkın genişleyeceğine, isabetli girişimlerde bulunacağına, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına tabir olunur.

Rüyada balkondan çocuğunun düştüğünü görmek maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğun balkondan düştüğünü görmek namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada erkek çocuğun balkondan düştüğünü görmek kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada çocuğu balkondan düştüğünü görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, eş ve evlat sahibi olacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğu balkondan düşürmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine, özgüveninin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.