Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çocuğu olmamak

Rüyada çocuğu olmamak

Rüyada çocuğu olmamak uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından Allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada çocuğu olmamak gördüyseniz:

  • Yaratıcılık içeren veya romantik içerikli bazı girişimlere katkıda veya katılımda bulunmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada çocuğunu hasta görmek kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına delalet etmektedir.

Rüyada doğacak erkek çocuğunu görmek yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada erkek çocuğunu hasta görmek iftiraya maruz kalınacağına, kötü ve zor günler yaşanacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunu döverken görmek pişman olacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, çok üzüntü duyulacağına inanılır.

Rüyada bir başkasının erkek çocuğu olduğunu görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, keyfinin ve moralinin kaçacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğunun güldüğünü görmek kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada doğacak çocuğunu özürlü görmek yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, maddi olarak eksiye düşüleceğine delalet eder.

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu öğrenmek şansının kendisinden yana olacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments