Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çoban köpekleri görmek

Rüyada çoban köpekleri görmek

Rüyada çoban köpekleri görmek fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, adının kirletilmeye çalışılacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine, işine dört elle sarılacağına rivayet eder.

Rüyada çoban köpekleri gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşmanın maddeleri konusunda emin olamayabilirsiniz.

Rüyada çoban köpeği görmek herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, neşeyi ve sağlığı bulacağına inanılır.

Rüyada çoban köpekleri görmek güzel ve önemli işler yapacağına, kötü konuşan, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına delalettir.

Rüyada beyaz çoban köpeği görmek zarar edilen bir dönemin biteceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına delalettir.

Rüyada çobanlık yapmak huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada koyun çobanlığı yapmak şansının da açık olacağına, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada çoban salatası görmek başarılarının kalıcı olacağına, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine delalettir.

Rüyada kendini çoban olarak görmek kötü günler görüleceğine, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına işarettir.

Rüyada koyun ve çoban görmek ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, kendine geleceğine, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments