Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada cinli eve girmek

Rüyada cinli eve girmek

Rüyada cinli eve girmek rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, güzel bir hayat geçireceğine işarettir.

Rüyada cinli eve girmek gördüyseniz:

  • Fikir münakaşalarına açıksınız.

Rüyada cinli eve girmek işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, çocuklarının fazla olacağına işaret eder.

Rüyada cinler alemine girmek kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada evde cin olduğunu hissetmek aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada evden cin kovmak dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cin evi görmek övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, farklı iş alanlarına yöneleceğine, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada cinli ev görmek geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, hayatını kazanırken keyif alacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına işarettir.

Rüyada evde cin görmek sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, zenginliğinin tükenmeyeceğine, geleceğe dair planlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada cinlerin eve girdiğini görmek yaptığı işte sivrileceğine, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Black pruple

Merhabalar ben bu rüyayı 2 gündür aynı şekilde aynı evde aynı insanlarla gördüm bugün içimi çok huzursuz etti korktum baya neyse rüyamı anlatayım lüks bir apartmana girdik oturan yok iki kişi oturuyor bizde yeni taşınmışız biz eve giriyoruz bi kaç adamla anneme musallat olmuşlar çok kötü garip davranıyordu. Sonra biz evin bi kaç yerinde küçük bebekler buluyoruz diğer evde aynı şekilde cinli birine de musallat olmuşlar oda deli deli bakıyordu. Annem rüyamda sürekli bağırıyor du kızıyordu dua okuyorum rüyamda annem suus diye bağırıyordu sonra tekrar okumak istediğimde sesim çıkmıyordu LÜTFEN CEVAPLAYIN HALA ETKİSİNDEN ÇIKAMADIM

Siyah böğürtlen

Rüyamda kendi dairemizden taşınıp eski kötü bir villaya taşındık ben evin içinde cin olduğunu hissediyordum ama korksamda bir şey demiyordum sürekli gidip gelip tezgahın üstünden kuzenlerimle çikolata alıyorduk annem evi tek başına temizliyordu üst katı temizlemiyordu yetişemiyordu orayı temizlemeye ilk katta ki diğer koridor da ki odanın kapısını açtığı an ailemizden biri açtı çığlık sesi geldi kaç kaç diye bana bağırdı bizde dışarı kaçtık dışarıdan bulduğum yerin üstündeki tüfeği elime aldım ve bi yandan sağa sola bakıyordum bizim köydeki sattam olarak bilinen köyün delisi orda ne aradığını bilmiyorum ver bana tüfeğimi diyordu kurşunları tüfeğin içine koyduktan sonra ona verdim çok korkuyorum bilen biri lütfen cevaplasın Allah rızası için cevaplayın

Melike

Rüyamda dayımın evine giriyoruz komşular girmeyin pis kokuyor falan diyor
İçeriye bir giriyoruz heryer insan dışkısı
Evin her odasında var köşelerde ve ortada olmak üzere
Yanımda kuzenlerim var ben yüksek sesle Ayetel Kürsi okuyorum kuzenlerim de bildikleri duaları okuyorlar
Sonra bir odaya girdik duvarda yansıma gibi birşey var
Annemin kılığına girmiş kuzenime hakaret ve tehdit ediyor sonra ben bağırıp çağırıyorum birşey yapamazsın gibisine
Sana da sıra gelecek merak etme diyor