Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada cinayete yardım etmek

Rüyada cinayete yardım etmek

Rüyada cinayete yardım etmek anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, daha rahat para kazanacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, düşlediği evliliğin gecikeceğine, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada cinayete yardım etmek gördüyseniz:

  • Aslında çok da istekli olmadığınız veya sezgilerinizin size onay vermedi maceralara atılıyor, imzalar atıyor veya planlara dahil oluyor olabilirsiniz.

Rüyada cinayete yardım etmek sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına yorulur.

Rüyada cinayetten tutuklanmak hayırlı kazançlar elde edileceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına alamet eder.

Rüyada bir cinayete şahit olmak büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına inanılır.

Rüyada cinayetten kaçmak kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine inanılır.

Rüyada cinayete teşebbüs etmek istenmeyen durumlarla karşılaşacağına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine delalettir.

Rüyada cinayeti gizlemek bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına inanılır.

Rüyada cinayete karışmak malların çoğalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada cinayeti saklamak çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments