Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çiçeklere su vermek

Rüyada çiçeklere su vermek

Rüyada çiçeklere su vermek yaşadığı stresin biteceğine, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, özel hayatında mutlu olacağına, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, sorunlar altında ezileceğine delalettir.

Rüyada çiçeklere su vermek gördüyseniz:

  • Eğlenceye zaman ayırmalısınız.

Rüyada su ve çiçek görmek umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada suya çiçek koymak haneden birinin ayrılacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada çiçek sulayan birini görmek sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, Allah katında yükseleceğine, isteklerinin erteleneceğine yorulur.

Rüyada çiçeklere su dökmek parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada su çiçeği çıkarmak Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına işarettir.

Rüyada su çiçeği hastalığı görmek önünü göremez olacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına işaret etmektedir.

Rüyada suyun üstünde çiçek görmek aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına alamet eder.

Rüyada çiçeklere su vermek uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, büyük atılımlar yapılacağına, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments